




Захищений павербанк HAVIT FS214 IP67 Green 10000mAh
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Захищений павербанк HAVIT FS214 IP67 Green 10000mAh
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000mAh |
| Артикул | HV-FS214 |
| Вес | 218г кг |
| Выходное напряжение | USB: DC 5V/2.1A |
| Входное напряжение | Type-C: DC 5V/2A |
| Габаритні розміри | 141mm х 71mm х 17mm |
| Гарантийный срок | 1 рік мес. |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Материалы | ABS+PC |
| Тип разъема | USB, USB-C |
| Штрих-код | 6939119072940 |
- Цена: 850 ₴

