

Павербанк HAVIT HV-PB91 Black 20000mAh
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Павербанк HAVIT HV-PB91 Black 20000mAh
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000mAh |
| Артикул | HV-PB91 |
| Вес | 384г кг |
| Выходное напряжение | USB1 & USB2: DC5V/2.4А (Max) |
| Входное напряжение | MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A |
| Габаритні розміри | 130mm х 70mm х 27mm |
| Гарантийный срок | 1 рік мес. |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Материалы | ABS |
| Тип разъема | Micro USB, Type-C, 2USB |
- Цена: 1 087 ₴

