Продавець Energosave systems розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
94 відгуків
ЗНИЖКА 20% на павербанки Jackery!Подивитись товари

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

+380 (98) 750-55-56
+380 (96) 153-73-03
+380 (98) 750-50-03
ул.Березнева 10, офіс 120, Київ, Україна
Сонячні технології та енергозберігаючі системи. Продаж, монтаж, обслуговування.
Залишити відгук

Побитий рекорд генерації сонячною панеллю

Побитий рекорд генерації сонячною панеллю

Бельгійський дослідний центр Imec повідомив про розробку конструкції комірки для сонячних панелей з рекордною ефективністю 27,1 %. Осередок розроблена в рамках європейської партнерської програми EnergyVille. Отриманий у ході експериментів результат вселяє надію, що сонячні панелі з ККД понад 30 % - це зовсім не фантастика, а мета, яку реально досягти в найближчому майбутньому.

Подвійна сонячна осередок Imec з кремнію і кристалів перовскіту
За основу дослідної осередку Imec взята класична технологія виготовлення сонячних осередків IBC (interdigitated back-contact) з контактами до тильної поверхні у вигляді смуг, що чергуються (гребінка). Нижній тильний шар осередку виконаний з кремнію, а верхній - з кристалів перовскіту. Така складова або у вигляді тандему структура комірки популярна у розробників останнім часом. Це дозволяє підсумовувати зібрану з поверхні і з «дна» енергію. Відповідно, Imec обрала 4-термінальну схему підключення клітинки, коли генерований струм окремо знімається з верхнього шару з перовскіту і з нижнього з кремнію. Таким чином ККД вдається утримати на максимальному рівні.

Схематичне зображення подвійний IBC-клітинки з різними варіантами підключення (2-, 4 - і 3-термінальним)
Площа дослідної сонячної комірки Imec стандартна для галузі і дорівнює 4 см2, а віконце з кристалами перовскіту на її поверхні займає всього 0,13 см2. Зазначимо, дана розробка Imec навряд чи може похвалитися чимось унікальним. Подібну конструкцію і склад осередків розробляють багато дослідницькі центри і компанії. Але це також означає, що практична реалізація лабораторного проекту має високі шанси втілитися в життя.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner