
Сонячні панелі Trina Solar TSM-DE18M(II) 500 Вт, MBB 1/3-Cut Cell
Сонячні Панелі Trina Solar TSM-DE18M(II) 500 Вт, MBB 1/3-Cut Cell
Сонячна батарея Trina Solar потужністю 500 Вт складається з 150 монокристалічних кремнієвих фотоелементів, виготовлених за технологією 1/3-cut, з струмопровідними шинами по технології Multi Busbar в кожному осередку. З лицьового боку фотоелементи захищені загартованим прозорим склом з мінімальними відбивають. Задник панелі - білий пластиковий лист. Рама з анодованого алюмінію товщиною 35 мм забезпечує максимальну міцність і герметичність всієї багатошарової конструкції панелі.
Технічні характеристики сонячної батареї Тріна Солар:
- пікова потужність - 500 Вт;
- толеранс (допуск по потужності) - 0 ~ +5 Вт
- напруга максимальної потужності - 42.8 В;
- струм максимальної потужності - 11.69 А;
- напруга розімкнутого ланцюга - 51.7 В;
- струм короткого замикання - 12.28 А;
- ККД - 20.9%;
- Гарантія - 12 років.




Сонячна батарея Trina Solar 500 Вт має підвищені показники стійкості до механічних навантажень, завдяки технології 1/3-cut вони мають низьку просідання генерації при затіненні, а також стійкі до механічних навантажень.
Їх виробник - китайська компанія Trina Solar - є провідним світовим виробником фотоелектричного обладнання. Компанія працює з 1997 року. Головний офіс знаходиться в Чанчжоу. Покупці довіряють "Тріна Солар", тому компанія регулярно потрапляє в топ-10 списку Tier 1 Bloomberg за обсягами продажів у всьому світі.
Якщо ви шукайте сонячні батареї з оптимальним співвідношенням ціни / якості і бажаєте досягти максимально швидкої окупності своєї сонячної електростанції, тоді надпродуктивні панелі Trina Solar TSM-DE18M (II) 500 Вт - це те, що вам потрібно!
Купуйте сонячні батареї Trina Solar TSM-DE18M (II) 500 Вт в магазині ESS прямо зараз!






| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 26.3 кг |
| Ширина | 1098 мм |
| Довжина | 2176 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Trina Solar |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Потужність | 500 Вт |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Напруга холостого ходу | 51.7 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Кількість елементів | 150 шт. |
| ККД, не менше | 21.16 % |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Напруга при максимальній потужності | 42.8 В |
| Струм при максимальній потужності | 11.69 А |
| Струм короткого замикання | 12.28 А |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.26 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.36 %/° С |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
- Ціна: 9 568 ₴


