Продавець Energosave Systems розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
109 відгуків
+380 (98) 750-55-56
+380 (96) 153-73-03
+380 (98) 750-50-03
Кривий Ріг: вул. Вільної Ічкерії 4; Київ: вул.Березнева 10, офіс 120, Кривий Ріг, Україна
ТОВ "Енергосейв Сістемс". Сонячні технології та енергозберігаючі системи.
Залишити відгук
СЕС 10 кВт
Сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф + ДТЕК, фото 2
Сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф + ДТЕК, фото 3
Сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф + ДТЕК, фото 2
Сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф + ДТЕК, фото 2
Сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф + ДТЕК, фото 3

Сонячна електростанція на 10 кВт під Зелений тариф + ДТЕК

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Представляємо вашій увазі базовий проект сонячної електростанції на 10 кВт під ключ, в ціну якого вже включено оформлення "Зеленого тарифу" та підняття потужності від 0 до 12,1 кВт у Дтек.

У вартість сонячної станції на 10 кВт входить:

 • Вартість устаткування і монтажних робіт - 7 390$
 • Вартість підняття потужності в ДТЕК з 0 до 21,5 кВт ≈ 600$
 • Оформлення "Зеленого" тарифу - безкоштовно.

Підсумкова вартість 7 990$

Як розраховується вартість підняття потужності за договором з ДТЕК?

Якщо до будинку підведена однофазну мережу, то вам необхідно переукладати договір з ДТЕК, заводити трифазну мережу і піднімати дозволену потужність з 0 до 12,1 кВт.

Для цього діють такі тарифи:

 • Вартість підняття на 1 кВт (у Дніпропетровській обл.) - 1 080₴.
 • Послуга заміни приладів обліку - 1 300₴.
 • Введення трифазної мережі - 1 700₴.

Виходячи з цього проведемо розрахунок вартості підняття потужності для установки СЕС на 10 кВт:

1080х12,1+1300+1700=16 068₴ ≈ 600$

Наші сонячні електростанції:

Як працює дана система:

Сонячні батареї генерують електроенергію і направляють її в мережу вашого будинку. Коли виробленої електроенергії стає більше, ніж потрібно для забезпечення вашого будинку (сонячний день), цей надлишок направляється в загальну електромережу. Коли сонячні батареї генерують менше електрики, ніж споживає ваш будинок (похмурий день), відсутня енергія «забирається» із загальної електромережі. В кінці кожного місяця надлишок електричної енергії, відданої в мережу, перераховується за «Зеленим» тарифом і оплачується вам на розрахунковий рахунок.

Для роботи мережевої сонячної електростанції обов'язково наявність напруги зовнішньої електромережі.

 • Це базова комплектація сонячної електростанції. При бажанні ви також можете зібрати будь-комплект обладнання для СЕС самостійно на нашому сайті-калькуляторі SES.KR.UA
 • Підбір обладнання може бути змінена після виїзду нашого фахівця на об'єкт;
 • Наша компанія здійснює безкоштовне оформлення «Зеленого» тарифу

Продуктивність даної сонячної електростанції по місяцях:

 • Дані демонструють прогнозовану генерацію для центральної України.
 • Вироблення електроенергії від сонячної електростанції протягом року становитиме 12 300 кВт*год.
 • В реальних умовах вироблення залежить від метеоситуации, частоти очищення сонячних панелей від пилу і може змінюватись в межах ±15%;

Економічний ефект:

Сума капіталовкладень по обладнанню складе 7 390 $.

У середньому мережева станція потужністю 10 кВт виробляє 12,3 МВт*год електроенергії за 1 рік роботи.

Вартість одного кіловата за “зеленим" тарифом складає 0,164 євро, за 1 рік роботи станція принесе 2 017$ за умови продажу всієї згенерованої електроенергії. З вирахуванням податків прибуток складе коло 1 624$ в рік.

У середньому мережева сонячна електростанція з «Зеленим» тарифом при мінімальному власному споживанні окупається за 4 роки.

Щоб отримати більш детальну консультацію щодо питань ціноутворення, збору необхідних документів для будівництва станції, а також оформлення «Зеленого» тарифу або для того, щоб викликати фахівців компанії ESS на замір, звертайтеся до нас за телефонами:

+38098-750-50-03 - офіс Кривий Ріг

+38096-153-73-03 - офіс Київ

Телефонуйте прямо зараз!

Питання-відповіді

1. Що таке сонячна електростанція 10 кВт?

Сонячна електростанція 10 квт - це комплекс обладнання, який генерує електроенергію за допомогою сонячних панелей загальною потужністю 10 квт. Така станція включає в себе не тільки панелі, але й інвертор, аккумулятори та інше обладнання. 

Сонячна електростанція потужністю 10 квт спроможна за добу виробити приблизно 40 кВт·год електроенергії, але цей показник може відрізнятися в залежності від кількості сонячного світла, орієнтації панелей і т.д.

На домашній або маленький комерційний об'єкт така станція зазвичай здатна забезпечити достатню кількість енергії для побутових потреб. 

2. Як працює сонячна електростанція?

Сонячні панелі абсорбують світлову енергію сонця та перетворюють її в електроенергію. Інвертор перетворює цю енергію з постійного струму в змінний, що дозволяє використовувати її в побутових електроприладах.

Сонячні панелі збирають світлову енергію від Сонця і перетворюють її в постійний електричний струм. Інвертор, в свою чергу, перетворює цей постійний струм в змінний, який може використовуватися для живлення електроприладів.

Аккумулятори в системі служать для зберігання енергії, що дає можливість використовувати електростанцію в нічний час або при недостатньому освітленні, наприклад, в хмарні дні.

3. Що таке зелений тариф?

Зелений тариф - це спеціальний тариф, що застосовується до продажу електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел енергії, включаючи сонячні електростанції. Він дозволяє продавати надлишки енергії за вищою ціною.

Зелений тариф встановлюється з метою стимулювання відновлювальної енергетики, оскільки він гарантує компенсацію вкладу в розвиток цього сектора. Цей тариф зазвичай визначається на рівні вище від звичайного тарифу на електроенергію, з метою надати фінансову вигоду виробникам відновлювальної енергії.

Зелений тариф може бути встановлений для різних типів відновлювальних джерел енергії, включаючи сонячну, вітрову, гідроенергію, біоенергію та інші. Також важливим компонентом зеленого тарифу є його гарантований термін дії.

Зазвичай держава гарантує виробникам стабільність тарифу протягом певного періоду (наприклад, 10-20 років), що дозволяє планувати інвестиції та повернення коштів.

4. Чи можу я самостійно встановити сонячну електростанцію?

Теоретично, встановити сонячну електростанцію можна самостійно, проте це вимагає наявності певних навичок та знань!

Ви повинні розуміти, як працює сонячна панель, інвертор, контролер заряду та аккумуляторна батарея. Крім того, вам потрібно знати, як правильно підібрати обладнання, в залежності від місця розташування, орієнтації панелей, потреби в енергії та інші чинники.
Безпека є іншим важливим аспектом самостійного встановлення сонячної електростанції. Ви повинні розуміти, як безпечно працювати з електрикою і висотою.

Монтаж сонячної електростанції також вимагає дотримання певних норм і правил, зокрема, правила пожежної безпеки, електробезпеки, будівельні норми і т.д.
Тому, якщо ви не впевнені в своїх знаннях і навичках, краще звернутися до нас.

Крім того, деякі виробники вимагають професійного встановлення для збереження гарантії на обладнання.

5. Що включає в себе комплект сонячної станції 10 кВт?

Комплект сонячної станції 10 квт включає в себе помітне число складових. Основними є: сонячні панелі (сонячні батареї), контролер заряду (щоб забезпечити підзарядку акб і захистити від перезаряду), система живлення від інвертора(перетворень постійний струм в змінний), мережевий інвертор(інвертор, що дозволяє відправляти вироблену електроенергію в мережу за зеленим тарифом) і система моніторингу (для відстеження метрик системи).

Все це, разом із всіма додатковими кабелями і кріпленнями, становить комплект готової мережевої сонячної станції.

6. Що таке сонячні батареї?

Сонячні батареї або фотовольтаїчні модулі, це пристрої, які перетворюют світлову енергію сонця безпосередньо в електричну енергію через процес, відомий як фотовольтаїчний ефект.

Ключовим компонентом сонячних батарей є полу-провідниковий матеріал, найчастіше кремній, який вбирає світло і здійснює процес перетворення енергії.

Сонячні батареї є екологічно чистим та відновлюваним джерелом енергії, що сприяє зменшенню залежності від традиційних форм використання енергії, таких як вугілля або газ. 

7. Чи є у вас доставка і монтаж обладнання?

Так, ми надаємо послуги доставки і монтажу обладнання по всій території України. Ви можете використовувати нашу доставку, або ж використовувати власний метод доставки. Щодо монтажу, то наша команда професіоналів здійснить монтаж і підключення сонячної станції, використовуючи найкращі технології.

Монтування системи включає в себе підготовчі роботи, установку всіх компонентів, підключення відповідних кабелів та проведення необхідних тестів для перевірки правильності роботи системи. Ми також проводимо інструктаж з експлуатації та обслуговування обладнання.

Зверніть увагу, що вартість доставки та монтажу може відрізнятися в залежності від регіону, обсягу робіт та специфіки об’єкта. Для отримання детальної інформації та розрахунку вартості послуги, будь ласка, зв'яжіться з нами.  

8. Яка вартість сонячної електростанції 10 кВт?

Ціна сонячної електростанції 10 квт може варіюватися в залежності від бренду фотовольтаїчних панелей та інших факторів. У середньому, вартість сонячної електростанції потужністю 10 кВт може становити від $7,000 до $12,000.

Однак, ця ціна може змінюватися в залежності від регіону, виробника обладнання, виду установки (на даху або на землі), віддаленості від електричних мереж, інших вимог та умов.

9. Яка гарантія на сонячні батареї?

Гарантія на сонячні батареї, зазвичай, становить від 10 до 25 років. Вона включає гарантію на виробничі дефекти та гарантію на продуктивність, що гарантує, що ефективність батарей не падатиме нижче зазначеного відсотка протягом гарантійного терміну.

Гарантія може змінюватися в залежності від виробника та моделі!

Характеристики СЕС під ключ
ТипМережева сонячна електростанція під "Зелений" тариф
Потужність станції (кВт)10
Збірка СЕС"PREMIUM"
Країна складання сонячних панелейКитай
ІнверторHuawei SUN2000-10KTL-M0 (10 кВт, 3 фази, 2 MPPT)
Річна вироблення СЕС (МВт)10-11
Площа необхідна для установки (м2)52
Гарантія на панелі (років)12
Гарантія на інвертор (років)Гарантія 5 років з можливістю продовжити до 20 років
 • Ціна: 327 590 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner