
Сонячні панелі Jinko Solar JKM420N-54HL4 420 Вт

Солнечные Панели Jinko Solar Tiger Neo N-Type JKM420N-54HL4 420 Вт
Модулі серії Tiger Neo N-type виготовлені за технологією Hot 2.0, завдяки чому максимально надійні у роботі та мають низький показник LID-деградації. Завдяки цьому виробник впевнено надає 15 років гарантії на матеріали та дуже привабливу лінійну гарантію на збереження потужності - не менше 87,4% після 30 років експлуатації!
Технічні характеристики сонячної батареї Jinko Solar 420 Вт:
- пікова потужність - 420 Вт;
- толеранс (допуск за потужністю) - 0~+3 Вт;
- напруга максимальної потужності - 31.51 В;
- струм максимальної потужності - 13.33 А;
- напруга розімкнутого ланцюга - 38.11 В;
- струм короткого замикання - 14.07 А;
- ККД – 21.51%;
- Гарантія – 15 років.


Переваги сонячних панелей Jinko Solar JKM420N-54HL4 420 Вт:
✅Висока ефективність - ККД 22,07%;
✅Позитивний допуск потужності 0~+3 Вт;
✅Технології Hot 2.0 та SMBB гарантують максимальну надійність та ефективність роботи модулів;
✅Стійкість до екстремальних умов навколишнього середовища, впливу солі та аміаку;
✅Один із найнижчих на ринку температурних коефіцієнтів за потужністю -0,30%/°С;
✅Повна сертифікація продукції згідно з міжнародними стандартами;
Про Jinko:
Компанія Jinko Solar – є провідним світовим виробником фотоелектричного обладнання. Компанія працює з 2006 року. Головний офіс знаходиться у Шанхаї. Покупці довіряють Джинко Солар, тому компанія регулярно потрапляє до топ-10 списку Tier 1 Bloomberg за обсягами продажу у всьому світі.
Якщо ви шукаєте сонячні батареї з оптимальним співвідношенням ціни/якості та бажаєте досягти максимально швидкої окупності своєї сонячної електростанції, тоді надпродуктивні панелі Jinko Solar JKM420N-54HL4 420 Вт – це те, що вам потрібно!
Купуйте сонячні батареї Jinko Solar JKM420N-54HL4 420 Вт у магазині ESS прямо зараз!



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 420 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.33 А |
| Напруга при максимальній потужності | 31.51 В |
| Струм короткого замикання | 14.07 А |
| Напруга холостого ходу | 38.11 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.51 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
- Ціна: 6 186 ₴

