

Сонячний фотоелектричний модуль Jinko Solar JKM-555M-72HL4-BDVP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель Jinko Solar JKM-555M-72HL4-BDVP має потужність 555 Вт та 72 сонячні комірки, що забезпечує високий вихідний потік електроенергії. Вона також має високу стійкість до механічних пошкоджень та агресивних впливів навколишнього середовища, а також має клас захисту IP68, що забезпечує її захист від пилу та води.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Загалом сонячна панель Jinko Solar JKM-555M-72HL4-BDVPV – це високотехнологічне та надійне обладнання, яке забезпечує постійне джерело електроенергії. Вона ідеально підходить для використання в сучасних системах сонячної енергетики та гарантує високу ефективність та надійність роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 41.7 В |
| Потужність | 555 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.31 А |
| Напруга при максимальній потужності | 41.7 В |
| Струм короткого замикання | 14.07 А |
| Напруга холостого ходу | 50.3 В |
| Кількість елементів | 72 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| ККД, не менше | 21.48 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 5 162 ₴

